Franke Vital - Zdrowa woda zawsze na wyciągniecie ręki - Franke Vital

Zdrowa woda zawsze na wyciągniecie ręki – Franke Vital

Zdrowa woda zawsze na wyciągniecie ręki – Franke Vital

Zdrowa woda zawsze na wyciągniecie ręki – Franke Vital

Zdrowa woda na wyciągnięcie ręki, o każdej porze dnia? To możliwe, sprawdź!
Krem orzechowy 100% z kawałkami orzechów SOWELL

Testujemy: Krem orzechowy z kawałkami orzechów SOWELL

Zdrowe, niskocukrowe, kremy orzechowe to perełka dla każdego. Sprawdź co nasz tester powie o kremie SOWELL.

Coraz częściej w naszym życiu zwracamy uwagę na zdrowe, ekologiczne i naturalne produkty. Zdrowe odżywianie, sport, świadomość ekologii odgrywa dla nas coraz to większe znaczenie. Zwracamy uwagę nie tylko na skład produkty ale i na opakowanie. Dorosły człowiek dla zdrowego i lepszego samopoczucia powinien spożywać około 2 litrów wody dziennie. Obecnie dzięki nowoczesnym i innowacyjnym technologiom - jak Franke Vital -możemy zdrową i oczyszczoną wodę mieć zawsze w domowym zaciszu.

Nowoczesny system rozwiązań

Szwajcarska firma Franke oferuje swoim klientom system filtrów, które pozwolą w prosty i szybki sposób mieć dostęp do czystej i zdrowej wody. Innowacyjne rozwiązanie Franke Vital. Jest to elegancka w swej prostocie, nieinwazyjna nakładka odpowiadająca za filtrowanie wody. Kapsułka dzięki swojemu wyglądowi świetnie pasuje do każdego rodzaju kuchni, design zachwyca prostotą i różnorodnością oraz nie wymaga zagospodarowywania miejsca pod zlewem. Kapsułka dostępna jest na rynku w dwóch kombinacjach koloru – chrom/ciemnoszary metalik oraz czarny mat/ stal dzięki czemu idealnie może wpasować się w wystrój każdej kuchni.

System filtrujący

Dzięki nowoczesnej technologii kapsułka Franke Vital oczyszcza wodę w prosty i szybki sposób. Zintegrowany i zaawansowany technologicznie wkład węglowy z ceramicznym filtrem usuwa z wody chlor, osad, rdzę, metale ciężkie, lotne związki organiczne, bakterie i inne zanieczyszczenia. To dzięki membranie o grubości 0,06 mm umieszczonej w nylonowej siatce usuwane są bakterie z pitnej wody. Nowoczesna technologia zastosowana w Franke Vita zapobiega mieszaniu się wody filtrowanej z niefiltrowaną. Producent zapewnia o wydajności jednej kapsułki do 500l. Zaś o konieczności wymiany filtra powiadamia nas dioda zmieniająca kolor z zielonej na czerwoną.

Franke Vital - to jeszcze więcej korzyści

Zdrowa woda płynąca wprost z naszych kranów to jeszcze więcej korzyści dla całej rodziny. Dzięki systemowi filtrującym wodę możesz zapomnieć o kupowaniu wody w plastikowych butelkach. System filtrów o 99,9% zmniejsza występowanie bakterii, wirusów, filtruje osad, rdzę oraz mikrocząstki plastiku. To dzięki Franke Vita przyczynisz się do zmniejszenia degradowalność środowiska ale i usprawnić swoje codzienne zakupy.

zmywarka na wysokości

Zmywarka na wysokości – wady i zalety zabudowy zmywarek

Koniec z uporczywym bólem pleców i stawów, przez ciągle schylanie się. Zmywarka - kreatywnie i ekonomicznie

Trendy 2019 / 2020 w aranżacji wnętrz

Poznaj najnowsze trendy 2019/2019 płynące największych targów architektury wnętrz na świecie
Mieszkanie w bloku jevels

Top 9 pomysłów na terakote – do bloku

Płytki przeżywają swój renesans dlatego marki prześcigają się w pomysłach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *