Za co uwielbiam płytki wielkowymiarowe? - Mieszkanie w bloku

Za co uwielbiam płytki wielkowymiarowe?

Płytki wielkoformatowe
Co to jest ceramika dużego formatu?
mieszkanie w bloku płytki wielkoformatowe
Dlaczego płytki wielkoformatowe?

Za co uwielbiam płytki wielkowymiarowe?

mieszkanie w bloku płytki wielkoformatowe

Wszystko co wielkie musi być dobre! 😉 Lubimy duże samochody, dużo gotówki, dużo słońca to czemu nie płytki wielkoformatowe?

We wnętrzach dużych i otwartych, ceramiczne płytki o większych rozmiarach jeszcze mocniej spotęgują zaś efekt przestronności — dodając aranżacji szyku i prawdziwej wytworności. Nie zapominajmy o możliwościach przeniesienia dużych płytek na blaty kuchenne. Przeniesienie wzorów z podłogi na ściany szafek kuchennych praz blatów niezwykle wpłynie na spójność projekty oraz podkreśli charakter pomieszczenia.

Mam świadomość, że płytki wielkoformatowe stanowią pewien poziom finezji – tak samo, jak sposób ich położenia we wnętrzach, szczególnie tych małych. Aczkolwiek dużym plusem jest układanie ich jako gres zewnętrzny. Znika nam wiele problemów organizacyjnych, a w zamian dostajemy solidny budulec naszej inwestycji. Takie płytki idealnie nadają się na powierzchnie tarasów, schodów albo części elewacji.

Pamiętacie kuchnie naszych babć i ciotek? Tam zawsze zamiast drewnianych blatów za dużo gotówki, położone były płytki. Trend ten jak najbardziej wraca, tylko, że zamiast małych płytek to na salony wchodzą płytki wielkoformatowe. Zresztą same sprawdzicie.

Podczas analizy zastosowania tego rodzaju wykończenia muszę oddać trochę miejsca takim przestrzeniom jak biura, hotele albo sale konferencyjne. Płytki o tak dużym formacie idealnie nadają się do reprezentowanie solidnych usług danego przedsiębiorcy.

Podkreślone jeszcze jednolitym patternem są w stanie doprowadzić do maksymalnego poziomy element doświadczania marki (tzw. efekt WOW! 😉 )

Pattern z płytek? To możliwe

CZAS PODJĄĆ DECYZJE!

W sklepach dostępne są różne rodzaje płytek. Te wielkoformatowe niewątpliwie wyróżniają się na tle innych: lepiej sprawdzają się na dużych powierzchniach, potrafią optycznie powiększyć już i tak przestronne wnętrze, minimalna ilość łączeń wygląda niezwykle estetycznie. Ostatecznie to, jakie płytki wybierzemy, zależy w dużej mierze od tego, jakimi pomieszczeniami dysponujemy. Możliwe, że wielkie płytki w małym pokoju będą wyglądać dosyć zabawnie. Jeśli jednak tylko dysponujemy trochę większą przestrzenią, płytki wielkoformatowe z pewnością będą świetnym wyborem.

JAK ZDOBYĆ PŁYTKI WIELKOFORMATOWE?

Gdy już wszystkie argumenty płynące z wyboru takich płytek są dla nas akceptowalne, powstaje pytanie, co dalej? Wiele popularnych multipleksów budowlanych posiada płytki wielkoformatowe w swojej ofercie. Z mojego doświadczenia wiem, że w większości miastach w Polsce istnieją mniejsi przedsiębiorcy, którzy nie dość, że podchodzą bardziej personalnie do klienta, to też posiadają szerokie kontakty za granicą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *