Pies do bloku - TOP 4 w bloku. Spokojne, oddane i kochające!

Pies do bloku – TOP 4

Pies do bloku – TOP 4

pies do bloku

Choć każdemu z nas znane są takie rasy jak: Pies Berneński, Border Collie albo Owczarek Niemiecki to przy rozważaniach na temat wyboru najlepszego psa dla siebie często musimy zastanowić się co najmniej dwa razy. Choć zdarza się, że duży pies zachowuje się jak emerytowany policjant, tzn. niby wie jak bronić swojej posiadłości ale jest zbyt leniwy aby wstać z kanapy, to po prostu z czystego serca nie chcemy aby taki pies do bloku męczył się z braku miejsca na wybieganie.

Jeżeli bliskie jest Tobie takie myślenie to zapraszam do rankingu najbardziej odpowiednich psów do mieszkania w bloku. O to top 3 najodpowiedniejszych psów do bloku.

4. Shih Tzu

Shih Tzu, to jeden z najlepszych kompanów do towarzystwa. Właściciele chwalą tą rasę za niespotykaną lojalność oraz wysokie przysposobienie do życia z rodziną. Towarzystwo tego psa jest idealne dla małych dzieci, starych osób w jednym domu. Jeżeli szukasz psa, który będzie cieszyć swoim towarzystwem a przy tym będzie cierpliwy to ta rasa jest doskonała. Czytaj więcej:

Najlepszy pies do towarzystwa Shih Tzu

3. Buldog francuski

Buldog, który zawsze sprawi, że na Twojej twarzy pojawi się szeroki uśmiech. Żadna inna rasa nie jest taką sprzecznością jak Buldog Francuski, z jednej strony kolega groźnej rasy Buldoga Amerykańskiego, ale w takiej łagodnej mini wersji. Czytaj więcej:

Najzabawniejszy pies do mieszkania

2. YORK (Yorkshire terrier)

Tej rasy chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Bojownik w walce o własne zasady. Równie głośny co kochający i oddany dla swoich właścicieli. Czytaj więcej:

Najpopularniejszy pies do bloku

1. Jack Russell Terrier

Najbardziej znany i kochany pies z dzieciństwa. Chyba każdy go zna, psiak który buduje sam sobie domek. Mowa o nikim innym jak o REKSIO! Sprawdź naszego faworytka w kategorii pies do bloku

Jak wybrać?

Jeżeli nie widzisz wśród tych trzech ras swojego faworyta, to sprawdź opisy tych ras w dalszej części bloga. Czytaj więcej:

Najlepszy pies do małego domu
buldog w bloku

Spokojny pies do domu

Oddany pies dla właścicieli

Tolerancyjny psiak dla mieszkania

Idealna rasa dla kochających rodzin?

Chyba każda osoba szukająca pupila dla swojej rodziny musi zadać sobie pytanie, jaka rasa nadaje się do mieszkania z moją rodziną? Psów jest wiele, tak samo jak opinii na ten temat. Choć argument, że można wychować buldoga, pitbula albo rottweiler na zwierze domowe istnieje w obiegu, to możemy wspomóc nasz wybór przez wiedzę płynącą z tego posta: Jaka rasa dla kochających rodzin?, która przybliży nam charakterystykę odpowiednich psiaków.

PIES DLA RODZIN

Wybór odpowiedniego pupila do naszego rodzinnego gniazdka wymaga dogłębnego przemyślenia. Sprawdź, która rasa nadaję się najlepiej dla Twojej rodziny.

Jaka rasa dla kochająch rodziny?

suchy szampon dla psa

Suchy szampon dla psa

spokojny cichy pies do domu

Spokojny pies do bloku – Shih Tzu

Spokojny i wierny kompan dla każdej rodziny. Wyjątkowa rasa dla wymagających ciszy ludzi.

Psia kość! Co z tą sierścią!

Niekończąca się historia. Sprawdź jak w praktyczny sposób walczyć z nadmierną sierścią w Twoim mieszkaniu.

1 Comment

  1. Krzysztof pisze:

    A gdzie shih-tzu, jego ulubione zajęcie to sen 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *