TOP 3 psów do mieszkania w bloku. Spokojne, oddane i kochające!

TOP 3 psów do mieszkania

TOP 3 psów do mieszkania

pies do bloku

Choć każdemu z nas znane są takie rasy jak: Pies Berneński, Border Collie albo Owczarek Niemiecki to przy rozważaniach na temat wyboru najlepszego psa dla siebie często musimy zastanowić się co najmniej dwa razy. Choć zdarza się, że duży pies zachowuje się jak emerytowany policjant, tzn. niby wie jak bronić swojej posiadłości ale jest zbyt leniwy aby wstać z kanapy, to po prostu z czystego serca nie chcemy aby taki psiak męczył się w bloku.

Jeżeli bliskie jest Tobie takie myślenie to zapraszam do rankingu najbardziej odpowiednich psów do mieszkania w bloku. O to top 3 najodpowiedniejszych psów do bloku.

3. Buldog francuski

Buldog, który zawsze sprawi, że na Twojej twarzy pojawi się szeroki uśmiech. Żadna inna rasa nie jest taką sprzecznością jak Buldog Francuski, z jednej stronu kolega groźnej rasy Buldoga Amerykańskiego, ale w takiej łagodnej mini wersji.

2. YORK (Yorkshire terrier)

Tej rasy chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Bojownik w walce o własne zasady. Równie głośny co kochający i oddany dla swoich właścicieli.

1. Jack Russell Terrier

Najbardziej znany i kochany pies z dzieciństwa. Chyba każdy go zna, psiak który buduje sam sobie domek. Mowa o nikim innym jak o REKSIO!

Jak wybrać?

Jeżeli nie widzisz wśród tych trzech ras swojego faworyta, to sprawdź opisy tych ras w dalszej części bloga.

buldog w bloku

Spokojny pies do domu

Oddany pies dla właścicieli

Tolerancyjny psiak dla mieszkania

Idealna rasa dla kochających rodzin?

Chyba każda osoba szukająca pupila dla swojej rodziny musi zadać sobie pytanie, jaka rasa nadaje się do mieszkania z moją rodziną? Psów jest wiele, tak samo jak opinii na ten temat. Choć argument, że można wychować buldoga, pitbula albo rottweiler na zwierze domowe istnieje w obiegu, to możemy wspomóc nasz wybór przez wiedzę płynącą z tego posta: Jaka rasa dla kochających rodzin?, która przybliży nam charakterystykę odpowiednich psiaków.

PIES DLA RODZIN

Wybór odpowiedniego pupila do naszego rodzinnego gniazdka wymaga dogłębnego przemyślenia. Sprawdź, która rasa nadaję się najlepiej dla Twojej rodziny.

Jaka rasa dla kochająch rodziny?

pies do bloku

TOP 3 psów do mieszkania

Chyba każda osoba szukająca pupila dla swojej rodziny musi zadać sobie pytanie, jaka rasa nadaje się do mieszkania z moją rodziną?

Spokojny pies do bloku – Shig Tzu

Spokojny i wierny kompan dla każdej rodziny. Wyjątkowa rasa dla wymagających ciszy ludzi.

Psia kość! Co z tą sierścią!

Niekończąca się historia. Sprawdź jak w praktyczny sposób walczyć z nadmierną sierścią w Twoim mieszkaniu.

1 Comment

  1. Krzysztof pisze:

    A gdzie shih-tzu, jego ulubione zajęcie to sen 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *