Płytki Ceramiczne z Efektem Metalu - Mieszkanie w bloku

Płytki Ceramiczne z Efektem Metalu

Płytki z efektem metalu

Płytki z efektem metalu

Płytki z efektem metalu można uzyskać dzięki zastosowaniu oksydowania. Polega to na pokrywaniu metali pojedynczą warstwą tlenków. Jest to jeden z najpopularniejszych sposobów na zabezpieczenie powierzchni metalowej przed korozją. Dzięki takiemu rozwiązaniu unikniemy rdzy.

Rodzaje kolorów

Skutkiem tej metody jest uzyskanie ciemniejszego koloru metalu. Płytki są bardzo oryginalne i występują w wielu wzorach. Płytki posiadają charakterystyczny oryginalny wygląd metalu. Płytki lemmy oddają w stu procentach właściwości metalu i powodują duże emocje. Płytki imitujące metal występują w neutralnych odcieniach typu biały oraz szary. Jest dostępny turkusowy kolorowy metal oraz zielony. Są eleganckie i prezentują się niekonwencjonalnie.

Szczególną uwagę zwracają inspirujące cienie oraz liczne przebarwienia. Należy pamiętać, że wszystkie tekstury występują w najwyższej jakości nadruku. Wyglądają naturalnie oraz wyraziście, a jednocześnie nie są zbytnio przesadzone. Jeżeli szukasz płytek, które wyglądają naturalnie to koniecznie powinieneś się na nie zdecydować.

Powierzchnia płytek

W dotyku powierzchnia również jest bardzo przyjemna, dlatego wielu ludzi stosują ten rodzaj płytek do okładziny ściennej. W ofercie jest dostępnych 8 wersji kolorystycznych. 5 z nich to kolory naturalne, natomiast trzy to kolory współczesne. Cała kolekcja charakteryzuje się przede wszystkim metropolitalną oraz industrialną atmosferą.

Jednocześnie warto zauważyć, że niektóre kolory są przyjemnie stonowane i posiadają ciepły, kolorowy klimat. Dlatego znajdą się płytki dla zwolenników jasnych kolorów, a także dla sympatyków wersji czarnych. Przez producentów są zaprezentowanie na stronie przykładowe aranżacje wnętrz. Dzięki temu można zobaczyć ogólny wygląd, ponieważ patrząc na jedną płytkę dostępną na ekspozycji ciężko wyobrazić sobie całość.

Efekt metalu

Świetnie wyglądające płytki są zasługą doskonałych projektantów, którzy stworzyli unikalne wzory i dzięki temu uzyskali optymalną różnorodność. Płytki imitujące metal stają się coraz popularniejsze. Obecnie wiele rodzin decyduje się na zaprojektowanie wnętrza z użyciem płytek z efektem metalu.

Pomieszczenia nowoczesne oraz o charakterze industrialnym pasują idealnie do tego typu płytek. Najlepiej wyglądają detale, które wyglądają bardzo oryginalnie. Dzięki wysokiej jakości wykonania możemy być pewni, że zachowają swój doskonały wygląd przez wiele lat. Płytki są przeznaczone nie tylko do łazienek i toalet, ale również do innych pomieszczeń.

Dobór aranżacji

Świetnie prezentują się także w salonie, jeżeli dobierzemy właściwą aranżację. Zachowany jest kontrast pomiędzy lekkim połyskiem a matowym charakterem. Na pierwszy rzut oka wyglądają jakby były wykonane z metalu. Na uwagę zasługuje także duża wytrzymałość. Przez długi czas zachowują swój naturalny kolor i rzadko ulegają odbarwieniu.

Ciężko jest je również zarysować, ponieważ materiały użyte do produkcji były najwyższej jakości. Osoby, które cenią sobie minimalizm powinny szczególnie docenić te produkty. Duży wybór dostępnych kolorów sprawia, że można przygotować jednocześnie kilka aranżacji.

płytki geometryczne kwadratowe okragle prostokaty w lazience i kuchni (20)

Płytki łazienkowe z motywem geometrycznym

Trójkąty, kwadraty, prostokąty i koła to tylko część podstawowych inspiracji związanych z motywem trigonometry. Sprawdź jak wprowadzić spokój i łat za pomocą figur.
Płytki z efektem metalu

Płytki Ceramiczne z Efektem Metalu

Płytki ceramiczne z efektem metalu idealnie pasują do nowoczesnego wystroju wnętrz.
Kolorowe płytki ceramiczne

Kolorowe płytki ceramiczne -Mirage Lemmy

Wprowadź świeżość kolorów do swojej łazienki albo kuchni wraz z włoskimi płytkami ceramicznymi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *