Płytki betonopodobne - surowa moda - Mieszkanie w bloku
drewno w mieszkaniu
Eleganckie i praktyczne płytki drewnopodobne
Najważniejszy mebel w mieszkaniu.

Płytki betonopodobne – surowa moda

Surowa moda - płytki betonopodobne

Ciekawym rozwiązaniem związanym z urządzaniem wnętrz jest zastosowanie płytek betonopodobnych. Takie płytki można zastosować nie tylko na podłogę, ale także na ściany. To bardzo nowoczesne rozwiązanie zasługuje na chwilę uwagi, gdyż imitacja betonu może zmienić i odświeżyć nasze wnętrze.

Zastosowanie betonu - co warto o tym wiedzieć i gdzie warto je zastosować?

Płytki z efektem betonu

Takie płytki typowo występują w kolorze szarym i jego odcieniach. Warto zauważyć, że kolor ten cieszy się ostatnio bardzo dużą popularnością wśród dekoratorów i architektów. Te odcienie są bardzo uniwersalne i z pewnością będą się odpowiednio komponować z naszymi meblami i innymi dekoracjami. Takie płytki nadają się do kuchni, korytarza, ale i salonu, czy sypialni. Pasują do wielu stylów urządzania wnętrz. Dobrze komponują się zarówno z wnętrzem industrialnym, jak i surowym, rustykalnym mieszkaniem. Zastosowanie betonu, ze względu na jego uniwersalność zyskuje coraz więcej nowych zwolenników.

Na rynku dostaniemy wiele odmian kolorystycznych płytek z efektem betonu. Od beżowego, szarego, czarnego po nawet zielony.

Imitacja betonu - jakie są zalety zastosowania płytek betonopodobnych?

Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się w łazience oraz w korytarzu, ponieważ płytki betonopodobne są naprawdę wyjątkowo łatwe w utrzymaniu czystości i można je zmywać za pomocą wielu środków czystości. Są również odporne na warunki związane ze zwiększoną wilgotnością, dlatego po te rozwiązanie sięga wielu inwestorów. Płytki sprawdzą się również w salonie, ponieważ odcień szary jest eleganckim i stonowanym kolorem. Płytki betonopodobne warto zastosowań do swojej kuchni, po to, by cieszyć się modnym wnętrzem, które łatwo będzie utrzymać w nienagannej czystości.

Imitacja betonu - uniwersalność i indywidualizm dla każdego mieszkania i domu

Warto rozważyć takie rozwiązanie w swoim domu lub mieszkaniu, gdyż będziemy mogli łatwo dopasować do tego elementu inne składowe naszej dekoracji. Zastosowanie betonu to nie banalny element, który swoją uniwersalnością, odnajdzie się nawet w najbardziej wymagających projektach.

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *