Pies czy kot - do małego domu? - Mieszkanie w bloku

Pies czy kot – do małego domu?

Mieszkanie w bloku - tajniki gdańska
Jakie atrakcje można spotkać w Gdańsku
Mieszkanie w bloku - gadżety do mieszkania
Kreatywne gadżety do mieszkania

Pies czy kot – do małego domu?

mieszkanie w bloku pies czy kot?

Walka między psami i kotami trwa już od niepamiętnych czasów. Każda z tych dwóch ras ma swoje wady i zalety, a sensowność posiadania któregokolwiek zależy już od naszego podejścia. Choć pamiętajmy, że wybór musi być odpowiedzialny, aby nasze przyszłe pupile były przez nas bezgranicznie kochane. 

Pies czy kot do mieszkania?

Pies czy kot, kot czy pies? To pytanie zadaje sobie tysiące młodych - i nie tylko - osób w całej Polsce. Pies obdarzy nas bezgraniczną miłością i zależnością, za to kot w obu dwóch tych kwestiach pozwoli nam na pewien dystans. Choć po tym zdaniu wybór może wydawać się oczywisty to nie do końca taki jest. Koty choć zdystansowane - dla niektórych zdradzieckie - pozwalają na więcej. Z nimi nie ma problemu aby wyjechać na dwa albo trzy dni za miasto. Za to specyfika psa nie polega tylko na wyprowadzaniu go na dwór, co cztery albo pięć godzin dla załatwienia spraw toaletowych to zostawienie go na weekend w mieszkaniu jest co najmniej wątpliwe.

Przepis na sukces

Wybór naszego pupila musi być dostosowany nie tyle, ile do naszego charakteru co do naszego stylu życia. Przeanalizowanie tych dwóch aspektów, wraz z pozwoleniem sobie na pewien kompromis daje nam idealny przepis na wymarzonego zwierzaka. Choć użycie tu słowa wymarzonego było celowe, to trzeba przyznać, że każdy ma swoje wyobrażenie o danej rasie albo rodzaju zwierzaka, które niekoniecznie a w przerażającej większości nie jest zbieżne z tym, co przynosi nam ich charakter wypracowany przez ewolucje. W skrócie każda rasa rządzi się swoimi prawami i abyśmy byli szczęśliwi, musimy je poznać i zaakceptować, basta!

pies do bloku

TOP 3 psów do mieszkania

Chyba każda osoba szukająca pupila dla swojej rodziny musi zadać sobie pytanie, jaka rasa nadaje się do mieszkania z moją rodziną?

Psia kość! Co z tą sierścią!

Niekończąca się historia. Sprawdź jak w praktyczny sposób walczyć z nadmierną sierścią w Twoim mieszkaniu.
mieszkanie w bloku pies czy kot?

Pies czy kot – do małego domu?

Wiele osób boryka się z wyborem swojego kochanego pupila. Psiak, czy kotek? A może po co wybierać?
zmywarka na wysokości

Zmywarka na wysokości – wady i zalety zabudowy zmywarek

Koniec z uporczywym bólem pleców i stawów, przez ciągle schylanie się. Zmywarka - kreatywnie i ekonomicznie

Zdrowa woda zawsze na wyciągniecie ręki – Franke Vital

Zdrowa woda na wyciągnięcie ręki, o każdej porze dnia? To możliwe, sprawdź!
mieszkanie w bloku płytki wielkoformatowe

Za co uwielbiam płytki wielkowymiarowe?

Wszystko co wielkie musi być dobre! 😉 Lubimy duże samochody, dużo gotówki, dużo słońca to czemu nie płytki wielkoformatowe? We wnętrzach dużych i otwartych, ceramiczne płytki […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *