Nowości od Fioranese - Nowe serie i wyzwania - Mieszkanie w bloku

Nowości od Fioranese – Nowe serie i wyzwania

Nowości od Fioranese – Nowe serie i wyzwania

Mieszkanie w bloku - nowości Fioranese
zmywarka na wysokości

Zmywarka na wysokości – wady i zalety zabudowy zmywarek

Koniec z uporczywym bólem pleców i stawów, przez ciągle schylanie się. Zmywarka - kreatywnie i ekonomicznie

Trendy 2019 / 2020 w aranżacji wnętrz

Poznaj najnowsze trendy 2019/2019 płynące największych targów architektury wnętrz na świecie
Mieszkanie w bloku jevels

Top 9 pomysłów na terakote – do bloku

Płytki przeżywają swój renesans dlatego marki prześcigają się w pomysłach

Jesteśmy po kolejnym największym wydarzeniu dla branży wnętrzarskiej, mianowicie Cersaie 2019 za nami! Teraz czas na podsumowanie i przyjrzenie się nowościom jakie różni producenci zaprezentowali podczas tygodniowych targów w Bolonii

SFRIDO

Seria Sfrido nie posiada swojego odpowiednika w dotychczasowych produktach fabryki Fioranese. Trzeba przyznać, ze jest to odświeżenie dotychczasowych szlaków o ciekawe połączenie eleganckiej ceramiki z silnym charakterem cementu, co wraz z podkreśleniem poezji drzewa daje nam niepowtarzalny klimat.

LAND OF ITALY

Land of Italy czyli "ziemia włoch" to odniesienie do zwartego wapienia, który w czasach starożytnego Rzymu wiódł swój prym. Seria nadała mu szlachetnego sznytu dzięki czemu stał się kamionkową porcelaną z efektem kamienia, który aktualnie ucieleśnia pozamiejski krajobraz Włoch z różnych epok.

BLOCK

Seria Block jest odpowiedzią na nieuniknioną akceptację kolorów w naszej przestrzeni. Seria łączy naturalne kolor z głęboką czerwienią, zielonym lasem czy stonowaną żółcią. Wszystko to dla stworzenia nostalgicznej zmuszającej do refleksji przestrzeni.

SOUND OF MARBLES

Kolejna seria nawiązująca do marmuru. Tym razem marka Fioranese postanowiła rozbić ten kruszec i w grze odnawiania linii kształtów odnaleźć oryginalne kombinacje kolorów i kształtów. Oprócz klasycznych kolorów pojawia się intensywna zieleń dla zdecydowanych smaków.

TERRAZO MAXIMINI

Taras, klasyczna podłoga utworzona z fragmentów marmuru, kwarcu, granitu, szkła lub innego materiału, połączonych cementowym, polimerowym spoiwem lub kombinacją obu. Kolekcja oferuje monochromatyczną interpretację starych podłóg.

CEMENTINE OPENAIR

W Fioranese brakowało wersji zewnętrznej dla cementowych płytek serii Cementine w ich charakterystycznym niebieskim kolorze, ale z zachowaniem powierzchni R11. Silvia Stanzani stworzyła dekoracyjne płytki zewnętrzne, które są idealne do projektów o śródziemnomorskim klimacie, w tym do basenów.

GHIAIA

Ghiaia ożywia historię kamieni, które stają się cenną skałą. Małe kamyczki stają się drzazgami kamienia tak ważnymi jak marmur.

GHIAIA SLABS

URBAN CHALLENGE

Seria inspirowana jest cementem obrobionym kielnią, do którego dodaje się proszek żwiru o dość dużych ziarnach. Urban Challange odzwierciedla potrzebę zaprojektowania przez Fioranese, we współpracy z Neropaco, płytek z efektem cementu, które odzwierciedlają codzienny rytm tych, którzy mają kontakt z nowoczesnością nawet we własnym środowisku, ale nie szukają zimnej lub „ekstremalnej” powierzchni.

Włoskie Patchworki nad blat do Kuchni!

Patchworki powoli nabierają wiatru w żagle. Sprawdź jak wykorzystać je w kuchni!
Mieszkanie w bloku - pomysł na cegiełkę

Szara i biała cegiełka do mieszkania

Biała i szara cegiełka - czy warto? Warto pomyśleć o tym rozwiązaniu, gdy chcemy rozjaśnić...
Motyw roślinny w łazience

Płytki łazienkowe z motywem roślinnym

Niepokonana natura wraca na ściany. Płytki ceramiczne z motywem roślinnym hitem tego roku. Natura w łazience? Naturalnie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *