Najlepszy pies do małego mieszkania - idealny wybór dla rodzin to Reksio!

Najlepszy pies do mieszkania

Najlepszy pies do mieszkania

Jack Russell Terrier

Jack Russell Terrier

suchy szampon dla psa

Suchy szampon dla psa

spokojny cichy pies do domu

Spokojny pies do bloku – Shih Tzu

Spokojny i wierny kompan dla każdej rodziny. Wyjątkowa rasa dla wymagających ciszy ludzi.

Psia kość! Co z tą sierścią!

Niekończąca się historia. Sprawdź jak w praktyczny sposób walczyć z nadmierną sierścią w Twoim mieszkaniu.

Tym razem przedstawię wam najlepszego psa do mieszkania spośród wszystkich ras nadających się do bloku na 55 m2, a nawet w kawalerce. Każda przestrzeń jest dobra, aby kochać swoje zwierzaki. Psiak ten znany nam jest z licznych bajecznych przygód, oczywiście mam na myśli wszystkim dobrze znany REKSIO! Gdyby ktoś kiedy zadawał sobie pytanie jaką rasą psa był Reksio, to zapraszam .

Jeżeli jeszcze szukasz odpowiedzi jakiego wybrać psa do mieszkania w bloku, to sprawdź proszę inne propozycje, które mogą przypaść co do gustu:

Jack Russell Terrier - najlepszy pies do mieszkania

Jack Russell terrier to jedna z ras psów należąca do grupy terierów w sekcji teriery krótko nożnej. Jack Russell Terrier należy do grupy psów, których głównym zadaniem podczas polowania było wypłoszenie zwierzyny z jej kryjówki. Są to psy średniej wielkości (mierzą od 25 do 30 cm) o zwinnej sylwetce. Ich skóra jest elastyczna i gruba. Dominującym kolorem ich sierści jest biały z niewielkimi znaczeniami brązowymi, czarnymi lub rudobrązowymi. Występują również osobniki całkiem białe.

Dlaczego Jack?

Psy te cechują się niezwykłym uporem co sprawia, że szybko realizują powierzone im zadania. Są bardzo inteligentne, chętnie i łatwo się uczą, co jest ich dużą zaletą. Jack Russell Terrier potrzebuje bliskiego kontaktu z właścicielem i domaga się go na każdym kroku przez co jest niezwykle oddanym przyjacielem. Jack Russell Tterrier jest psem rodzinnym, lubi zabawy ze starszymi dziećmi. Jest to pies bezpieczny dla ludzi i otoczenia. Ale to nie wszystkie plusy najlepszego psa do mieszkania.

Jack Russell Terrier do bloku?

Już wiemy, że Reksio to Jack Russell terrier, który charakteryzuje się czujnością, lecz na nasze szczęście, nie jest bardzo szczekliwy. Jeżeli masz dylemat jaki psiak będzie właściwy to postaw na tą rasę. Są to bardzo ciche i szczekają tylko gdy wyczuje zagrożenie. Łatwo dostosowują się do nowych sytuacji i odmiennych warunków życia. W przypadku zamieszkania w domu z ogrodem, istnieje spore ryzyko, iż może on zniszczyć cały ogródek, ponieważ lubuje się w pracach "ziemnych". Jeżeli będzie to nasz pies w bloku to wystarczy mu mała zabawka, a mieszkanie zachowa swój wyjściowy stan. Psy tej rasy są mało wymagające w utrzymaniu i pielęgnacji dlatego własnie dostaje miano najlepszego psa do mieszkania.

zmywarka na wysokości

Zmywarka na wysokości – wady i zalety zabudowy zmywarek

Koniec z uporczywym bólem pleców i stawów, przez ciągle schylanie się. Zmywarka - kreatywnie i ekonomicznie

Zdrowa woda zawsze na wyciągniecie ręki – Franke Vital

Zdrowa woda na wyciągnięcie ręki, o każdej porze dnia? To możliwe, sprawdź!

Włoskie Patchworki nad blat do Kuchni!

Patchworki powoli nabierają wiatru w żagle. Sprawdź jak wykorzystać je w kuchni!

Najlepszy pies do małego domu

Reksio jaka rasa

Reksio to bohater naszego artykuły, czyli Jack Russell Terrier

Jakie rasy dla rodziny w mieszkaniu w bloku?

1. Jack Russell Terrier
2. Buldog francuski
3. Yorkshire Terrier
3. Shih Tzu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *