Kolorowe Lastryko - Ghiaia i Ghiaia Slabs - Włoskie Płytki Ceramiczne

Kolorowe lastryko – Ghiaia

Kolorowe lastryko – Ghiaia

Fioranese Ghiaia kolorowe lastryko

Fioranese Ghiaia kolorowe lastryko

Włoskie płytki ceramiczne z efektem lastryko

Fioranese Ghiaia

Fioranese to włoski producent płytek ceramicznych, który stawia na odważne, łączące tradycję i nowoczesność projekty tworzone przy współpracy ze światowej sławy projektantami wnętrz. W fabrykach ulokowanej w Fiorano Modenese pod Bolonią firmy powstają kafle zachwycające jakością wykonania i troską o detale: trwałe, eleganckie, stylowe. Poszukując oryginalnych płytek ceramicznych, warto zwrócić uwagę na intrygujący motyw lastryko, zaprezentowany w kolekcjach Ghiaia i Ghaia Slabs.

Kolorowe lastryko – gorący wnętrzarski trend

Fioranese Ghiaia Slabs

Lastryko to jeden z najpopularniejszych obecnie trendów w urządzaniu wnętrz. Tworzona przez nie barwna mozaika sprawia, że przestrzeń nabiera charakteru, jednocześnie zachowując swoją prostotę. To motyw, który doskonale sprawdza się zarówno w przestrzeniach minimalistycznych, jak i tych urządzonych w stylu eklektycznym. Kolorowe lastryko można stosować na podłogach i ścianach, dowolnie łącząc je z innymi materiałami

Charakterystyczne, barwne odłamki sprawiają, że jest to wzór niezwykle intrygujący, nowoczesny, stylowy. Ożywia, dodaje koloru, podkreśla unikatowość wnętrza. Świetnie nadaje się do różnych przestrzeni: od kuchni, przez łazienkę czy hol, po salon albo przestrzeń użytkową. Kolorowe płytki lastryko od włoskiego producenta Fioranese, przedstawione w kolekcjach Ghiaia i Ghaia Slabs można stosować samodzielnie lub łączyć ze sobą, uzyskują spójne, efektownie zaaranżowane wnętrze.

Fioranese Ghiaia

Płytki z efektem kolorowego lastryko

Fiorenese Ghiaia to zaprojektowana przez Luigi Romanelli kolekcja imitujących naturalne lastryko płytek ceramicznych o formacie 60x60 cm lub 30x30 cm. Kafle dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych: z białym, jasnoszarym oraz grafitowym tłem. Barwne odłamki lastryko w każdej wersji mają tę samą kolorystykę, gdzie stonowane kolory ziemi efektownie połączono z indygo i chabrem - barwami, które wywołują naturalne skojarzenie z relaksem, lekkością i wolnością.

Urządzając przestrzeń, można zdecydować się na jedną z opcji kolorystycznych lub na zasadzie mozaiki połączyć płytki o różnym odcieniu tła, jeszcze bardziej wzmacniając oryginalny efekt lastryko.

Fioranese Ghaia Slabs

Płytki z efektem lastryko

Motyw lastryko pojawia się również w kolekcji Ghaia Slabs. Luigi Romanelli zaprojektował spójne z kaflami Fioranese Ghaia płyty wielkoformatowe o rozmiarach 120x260 cm. To idealnie rozwiązanie na podłogi i ściany, które pozwoli uniknąć fug i stworzyć jednolitą, efektowną taflę z ozdobnej ceramiki.

Wielkoformatowe kafle, podobnie jak płytki z kolekcji Fioranese Ghaia, dostępne są w trzech kolorach: białym, szarym i grafitowym. Kolorowe drobinki na każdej mają odcienie niebieskiego. Ta spójność obu kolekcji pozwala na łączenie kafli o różnym formacie i tworzenie eleganckich, dopracowanych w najmniejszym detalu wnętrz z motywem kolorowego lastryko.

Włoska ceramika w najlepszym wydaniu

Fioranese Ghaia

Wszystkie kafle z fabryk Fioranese to najwyższa jakość i dopracowane, nowoczesne wzornictwo. Włoskie płytki chronią podłogi i ściany, są łatwe w utrzymaniu, nie ścierają się i nie tracą koloru z czasem. Nie tylko efektownie się prezentują, ale też zapewniają wygodę użytkowania. Ich antypoślizgowa powierzchnia doskonale sprawdzi się w holach, kuchniach i łazienkach. To eleganckie ceramiczne płytki o niezwykłej wytrzymałości, dopracowane w każdym szczególne, by gwarantowały komfort i zachwycały stylowym efektem lastryko.

drewno w mieszkaniu

Eleganckie i praktyczne płytki drewnopodobne

Sprawdź, czy płytki z efektem drewna do łazienki, pokoiku albo korytarza to coś właściwego dla ciebie!
drewno w łazience

Drewno w łazience – nowoczesne rozwiązania

Decydując się na drewniano w łazience warto zapoznać się z różnymi odmianami
drewno w kobiecych rękach

Drewno w kobiecych rękach – białe płytki drewnopodobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *