Kolor na 2020 - Wszędzie zielono. By Forbes. - Mieszkanie w bloku

Kolor na 2020 – Wszędzie zielono. By Forbes.

Kolor na 2020 – Wszędzie zielono. By Forbes.

kolor 2020

Zdjęcie realizacji biura projektowego - Idea by Mag

Wszędzie zielono…

Zieleń jako dodatek aranżacyjny ożywiający wnętrze, to zawsze dobry wybór. Pochodzi z natury, jest symbolem życia i jako taki wprowadza pierwiastek ożywczy w kompozycjach dekoratorskich.

Obecnie najmodniejszym trendem aranżacyjnym jest użycie zieleni w roli głównego koloru projektowego. Niezwykle elegancka zgaszona głęboka zieleń oraz zieleń gruszki, a także wszelkie ich tonacje zmienią każde wnętrze w niepowtarzalny kawałek własnego, bezpiecznego i przyjaznego świata.

Kolor na 2020

Oczywiście dominacja koloru zielonego na ścianach, szafkach, obiciach sofy czy foteli, poduszkach, dywanach, kloszach lamp nie musi oznaczać jednokolorowej nudy. Zieleń wnętrz warto przełamywać, a tym samym wzbogacać i uwypuklać jej piękno dodatkiem innych kolorów oraz łączeniem z ciekawymi materiałami i fakturami. To ważne szczególnie tam, gdzie prowadzona jest aranżacja małych wnętrz.

Zieleń pięknie komponuje się z kolorem złota, miedzi, czernią. Materiały naturalnie współgrające z zielenią, to naturalne drewno, ratan, wiklina, kamień. Doskonale również wyglądają dodatki metalowe.

Marmur i lastriko na ścianie czy blatach w zielonej kuchni tylko z pozoru wydają się być antagonistyczne – w rzeczywistości wspaniale harmonizują i wydobywają dodatkowe walory koloru zielonego.

Forbes pokazał nam według swoich projektantów jaki kolor będzie wiódł prym w 2020. Możemy oczekiwać, że spotkamy zieleń w wielu odmianach i sytuacjach.

zmywarka na wysokości

Zmywarka na wysokości – wady i zalety zabudowy zmywarek

Koniec z uporczywym bólem pleców i stawów, przez ciągle schylanie się. Zmywarka - kreatywnie i ekonomicznie

Trendy 2019 / 2020 w aranżacji wnętrz

Poznaj najnowsze trendy 2019/2019 płynące największych targów architektury wnętrz na świecie
Mieszkanie w bloku jevels

Top 9 pomysłów na terakote – do bloku

Płytki przeżywają swój renesans dlatego marki prześcigają się w pomysłach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *