Jakie warzywa dla psa? - Mieszkanie w bloku

Jakie warzywa dla psa?

jakie warzywa dla psa

jakie warzywa dla psa

Jakimi warzywami i owocami karmić psa?

Jeżeli jesteś właścicielem psa, to jest szansa, że chcesz dzielić się swoimi przekąskami ze swoim psem. Resztki ze stołu są dobrym pomysłem, ale zdobyta wiedza, jakie warzywa dla psa są najbardziej odpowiednie, pozwoli ci na zbilansowaną dietę swojego pupila. O to lista 15 warzyw i owoców, którymi możesz nakarmić swojego najlepszego przyjaciela.

Jabłka

Jabłka to doskonałe źródło witamin A i C, które ukryte jest w błonniku. Upewnij się, że usunąłeś, środki z nasionami, bo mogą być niebezpieczne dla twojego psa.

Banany

Banany zawierają witaminy z błonnika potasowego i foliowego, są bogate w cukier, więc nie podawaj swoim psom zbyt dużo.

Jagody

Jagody! Ten owoc ma wysokie stężenie przeciwutleniaczy dobrych dla psa. Poza tym fajnie jest patrzeć, jak pies łapie je w buzi.

Brukselki

Brukselki. Małe zielone warzywa są pełne witaminy C, mangnezu i błonnika. Nie pozwól swojemu szczeniakowi jeść ich za dużo, bo może mieć do czynienia z gazami.

Brokuły

Brokuły to warzywo wzmocni odporność psa, ale uważaj, że może być też niebezpieczne. Brokuły mogą zaburzać układ pokarmowy i spowodować dużo gazów, więc karm go z umiarem i staraj się trzymać z dala zapasów.

Melon

Melon jest doskonałym źródłem witaminy A i beta-karotenu. Pokrój go na kawałki.Jest wysoko cukrowy, więc nie podawaj swojemu psu zbyt dużo.

Seler

Seler! Korzyści płynące z tego warzywa są wysokie. Jest niskokaloryczny selerowi i zawiera witaminy a, b i c oraz fosfor. Pomaga również odświeżyć oddech psa.

Ogórki

Ogórki! Posiadają niską zawartość węglowodanów i są bogate w składniki odżywcze. Ogórki są dobrą przekąską dla osób i psów z nadwagą lub chcących pozostać w formie.

Marchewki

Marchewki są dla dużych psów doskonałe na wzrok, a ponadto mogą pomóc w czyszczeniu zębów psa i odświeżaniu oddechu.

Zielona fasolka

Zielona fasolka.Wysoko witaminowa przekąska z błonnikiem i są niskokaloryczne. Twój szczeniak będzie się nimi cieszył w każdej postaci.

Groszek

Groszek to doskonałe źródło białka błonnika i witamin. Uważaj na mrożonki, które zawierają sód i sól.

Dynia

Dynia to warzywo jest bogate w błonnik, i możesz złagodzić nim biegunkę i zaparcia. Najlepszym sposobem, aby psiak zajadał się to zrobić z dyni krem. Pamiętaj, że możesz kupić krem z dyni w puszce tylko upewnij się, że nie jest zmieszane z przyprawami.

Ziemniak

Słodki ziemniak to pełen witamin, błonnika i minerałów. Poczęstuj swojego psa małymi, ugotowanymi kawałkami.

Arbuz

Arbuz pełen wody i witamin, dzięki czemu, jest to idealna letnia przekąska dla Twojego futrzanego kumpla. Uważaj tylko na nasiona i skórki.

Truskawki

Truskawki. To pyszna przekąska zawiera przeciwutleniacze błonnika i dużo witaminy C. Najlepiej pokroić truskawki na małe kawałki, kiedy karmisz psa.

Czy psie może jeść warzywa?

Tak, warzywa są ważnym elementem zbilansowanej diety. Niestety nie każde warzywo nadaje się dla psiaka. Upewnij się zawsze, że warzywo jest odpowiednio przygodowe do konsumpcji, aby zwierzak mógł bezpiecznie zjeść warzywo. Usuń wszelkie nasiona i twardą skórkę.

Czy pies może jest owoce?

Tak, owoce są ważnym elementem zbilansowanej diety. Niestety nie każdy owoc nadaje się dla psiaka. Upewnij się zawsze, że owoc jest odpowiednio przygodowe do konsumpcji, aby zwierzak mógł bezpiecznie zjeść owoc. Usuń wszelkie nasiona i twardą skórkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *